Сторінка для душі


Цікавенькі ідеї для рукоділля

П’ятнадцять Божих підказок людині

Для того щоб людині по життю завжди супроводжувала удача, радість і щастя, він повинен керуватися правильними уявленнями. 1. Правило перше. Бог створив людину не для страждань – творіння Боже має радіти життю, любити і творити. Менше скаржтеся на життя, завжди пам’ятайте, що є люди, яким живеться набагато гірше, ніж вам.
 2. Правило друге. Кожна людина послана на цю Землю не просто так – вона повинна проявити свою божественність і в чомусь поліпшити навколишній світ. Бог дає людині таланти, силу і здібності. Дар Божий потрібно використовувати для вдосконалення навколишнього світу, а також для допомоги тим, кому реально потрібна ваша допомога.
 3. Правило третє. Намагайтеся наповнити любов’ю своє життя і життя ваших близьких – цим ви притягатимете сприятливі обставини, фінансове благополуччя. І навпаки, агресія буде проявлятися в незмінному погіршенні якості життя.
 4. Правило четверте. У житті немає абсолютно нічого випадкового – своїми думками, словами, діями і вчинками ми формуємо свою сьогоднішню реальність і своє майбутнє. Так що будете ви насолоджуватися, або навпаки, тільки мучитися, цілком і повністю залежить від вас.
 5. Правило п’яте. З четвертим правилом прямо пов’язане п’яте: думки формують події. Навчіться думати позитивно, і ви створите щасливу дійсність.І навпаки, дратівливість, гнів, заздрість, гординя притягують одні невдачі і невезіння.
 6. Правило шосте. Які б не були обставини навколо, завжди залишайтеся спокійними, зберігайте позитивний настрій, вірте в свої сили і в Божу допомогу. І по вірі дасться!
 7. Правило сьоме. Намагайтеся слухати голос Бога – просто задайте питання, на яке хочете отримати відповідь, і прислухайтеся до голосу своєї підсвідомості.
 8. Правило восьме. Кожна людина може врятуватися з Божою поміччю. Бог знаходиться в кожному з нас. Знайдіть Його в собі, а потім проявите Його через себе в своєму оточенні.
 9. Правило дев’яте. Незалежно від того, наскільки важкі вчинки, Господь все одно любить кожного з нас. У Біблії написано: «шукайте і знайдете, стукайте і відчинене вам буде». Однак запам’ятайте: Господь завжди дає те, що вам потрібно саме в даний момент.
 10. Правило десяте. Одним з основних божих законів є «закон схожості»: якщо ви не любите самого себе, то і навколишні вас теж не будуть любити. «Якою мірою ви відміряєте, так і вам відміряно буде». Як ви ставитеся до оточуючих, так і оточуючі будуть ставитися до вас.
 11. Правило одинадцяте. Причина неприємностей людини полягає не в інших людях, а в ньому самому. Інформація руйнівного характеру отруює нам життя і не дає бути щасливими.
 12. Правило дванадцяте. Абсолютно все вже є всередині людини: і влада, і слава, і шана, і гроші. Завдання полягає в тому, щоб вивільнити всі блага в навколишнє до Вас середовище. А це можливо через неухильне дотримання Божих заповідей.
 13. Правило тринадцяте. Не діліть оточуючих вас людей на «поганих» і «хороших». Ми такі, які є, і якщо ваш колега, товариш по службі поганий особисто для вас, то іншого він цілком влаштовує. «Не судіть, і не судимі будете».
 14. Правило чотирнадцяте. «Пізнай себе» – це езотеричне правило цілком можливо застосовувати і в навколишньому оточенні. Тільки ніякого самокопання і буквоїдства! Самопізнання – це процес відкриття в собі здібностей, талантів і практичне їх застосування в зовнішньому світі.
 15. Правило п’ятнадцяте. Для Бога немає таких понять, як «провина», «покарання» і подібні до них. Важливо питати: «Не за що?», А «Для чого?» Господь допускає право кожного на помилку, і зрозуміло, на її виправлення, на проходження того уроку, який нам необхідно пройти. І всі труднощі даються під силу. Найкращий спосіб виправлення помилок – це проявляти любов до самого себе і до оточуючих людей.
Бог робить все, щоб Ви були щасливим.
 

 

Шутка Иоганн Себастьян Бах
Щастя не приходить - приходить уміння його помічати.
Художник Роберт Коомбс

Варто почитати.

Щастя не любить, коли до нього звикають. Щастя любить, коли його цінують.

  Коли ваші мрії стануть сильнішими від ваших страхів - вони почнуть здійснюватись.

Волшебная флейта. Вольфганг Амадей Моцарт.avi

Цей світ для мене замалий,

Як малою стає кофтина.

Для дорослого мала як дитина,

Цей світ за мене замалий.

08.01.1996

автор - Леся Скорик © "Світ слова"

ЦИТАТИ МУДРИХ ЛЮДЕЙ ПРО ЖИТТЯ

Життя за великим рахунком складається не з фактів і випадків. Воно складається в основному з тієї бурі думок, яка постійно проноситься в голові. Марк Твен
Життя містить в собі багато цінного, і якщо ми вмудряємося нічого в ньому не знайти, винні ми, а не життя. Френсіс Скотт Фіцджеральд
Життя - річ суперечлива. Іноді те, чого, як нам здається, ми зовсім не хочемо, виявляється саме тим, що нам найбільше потрібно. Хелен Браун
Життя є поєднання меду і жовчі. Луцій Апулей
Нагадуйте собі частіше, що мета життя зовсім не в тому, щоб виконати все намічене, а в тому, щоб насолоджуватися кожним кроком, зробленим на життєвому шляху, в тому, щоб наповнити життя Любов'ю. Річард Карлсон
Життя складається з того, що людина думає протягом усього дня. Ральф Уолдо Емерсон
По-справжньому багатий тільки той, хто здатний прожити своє власне життя так, як він хоче. Адам Джексон
Життя - це не пошук себе. Життя - це створення себе. Бернард Шоу
Життя на десять відсотків складається з того, що ви в ньому робите, а на дев'яносто - з того, як ви його приймаєте. У.С. Моем
Якщо вам здається, що треба щось міняти в цьому житті, то вам не здається. Рінат Валіуллін
Дивіться на своє життя як на подорож, можливість здійснити яку випадає всього один раз. Стівен М. Шапіро "Життя без цілей"
Наука навчила нас продовжувати життя. Тепер ми повинні навчитися робити це довге життя гідним. Хелен Хейес
Життя - це тканина з хороших і поганих ниток. Вільям Шекспір

Немає коментарів:

Дописати коментар